Home / Reklama

Reklama

Ukmergės naujienų portalas www.ukmergesmedija.lt siūlo Jums reklamuoti savo prekes ar paslaugas mūsų interneto erdvėje.

Kas mes?

Interneto portalas www.ukmergesmedija.lt priklauso VšĮ „Ukmergės medija“.  Savo veiklą naujienų portalas pradėjo 2015 metų liepos mėnesį ir kasdieniu darbu auga tiek savo kokybe, tiek žinomumu.

Kodėl mes?

Mūsų naujienų portalas gali pasigirti didžiausiu lankomumu visame Ukmergės rajone. Tai savo įdedamu kasdieniu darbu mums pavyko pasiekti mažiau nei per pusmetį – pačioje gruodžio mėnesio pradžioje (portalo hey.lt duomenimis. Šiame portale labai paprasta pamatyti ir palyginti visų Ukmergės rajone veikiančių žiniasklaidos priemonių interneto portalų lankokumą). Mūsų lankomumo rekordas – vidutiniškai kiek daugiau nei 2000 unikalių lankytojų per dieną. Tai mums pavyko pasiekti gruodžio mėnesį.

Mes galime pasigirti, kad operatyviausiai ir daug kartų dažniau nei kiti pranešame apie avarijas keliuose, pateikiame įvykių nuotraukas, aprašymus. Tai mums suteikia didžiulį populiarumą tarp naujienų internete ieškančių rajono gyventojų.

Aktyviai domimės gyvenimu Ukmergės rajone. Vis daugiau gyventojų kreipiasi į mus ir prašo paviešinti esamas problemas, vis dažniau susilaukiame rajono gyventojų laiškų, norinčių, kad parašytume apie jų vykdomą kultūrinę veiklą.

Esame itin aktyvūs populiariausiame pasaulyje socialiniame tinkle Facebook. Didelio darbo, pastangų ir sukauptos patirties dėka, šiame tinkle mums pavyksta gauti maksimalų pasiekiamumą.

Ką mes siūlome?

Mes Jums siūlome reklamuoti savo teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes mūsų administruojamose sistemose (portale ukmergesmedija.lt ir Facebook tinkle).

Savo reklamos klientams mes suteikiame galimybę rinktis iš daugelio reklaminių banerių pozicijų portale, reklamos socialiniame tinkle Facebook, užsakomųjų straipsnių ir galimybės viską apjungti užsisakant reklamos paketą.

***

Reklamos pasiūlymus su reklaminių banerių pozicijomis bei įkainiais rasite atsisiuntę failą – Reklama „Ukmergės medija“.